ЦЕНТР ВИЗОВОГО ОФОРМЛЕНИЯ
Задать вопрос онлайн
Задать вопрос
8 044 362 84 45
8 068 607 49 19
 

Вам необхідна шенгенська віза?

 

Шенгенська вiза в Українi

З нашою допомогою:

 

  • відсутня ймовірність відмови;
  • мінімальний пакет документів;
  • без співбесіди;
  • ми просто виконуємо свою роботу краще за інших.

 

 

 

 

 

 

Шенгенська віза – що це?

26 європейських країн входять до складу шенгенської угоди. Для здійснення подорожей до таких країн, в паспорті у громадян України, повинен бути унікальний бланк під назвою – шенгенська віза.

 

На бланку шенгенської візи можна побачити:

1). Фото.
2). Коридор.
3). Термін перебування.
4). Кількість в’їздів.
5). Мета перебування.

 

Така віза надає безперешкодне право в’їзду до будь-якої країни шенгенської зони. В Європі не має кордонів!  Прибувши, наприклад до Іспанії, вже через дві години Ви маєте право безперешкодно виїхати до Італії, після чого відвідати ще й Австрію. АЛЕ! Існують сотні типів віз до Європи, тисячі правил перебування, про які середньостатистичний українець не має жодної думки. Перш ніж вирушати в подорож, необхідно бути впевненим, що віза шенген відкрита правильно і у Вас є всі правомірні підстави на перебування. А це вже завдання не з легких…

Більш докладно про те, що таке шенгенська віза .

Як зробити все без помилок?

Гарантiя якостi послуг

Перше що необхідно визначити – це країни, які Ви бажаєте відвідати. Надалі необхідно зрозуміти скільки часу необхідно перебувати в шенгені. Також важливим питанням є мета перебування в Європі. Виходячи з Ваших запитів ми надамо пораду, як і яку шенгенську візу краще откримати. Ми занємо як вірно спланувати маршрут та які документи необхідно мати з собою. Про Європу ми знаємо все!

 

 

 

 

Безкоштовна консультація та гарантія якості

Ви завжди маєте можливість задати питання нашим менеджерам. Мипідкажемоякдіяти у важкихситуаціях, направимо Вас у потрібне русло, порадимо як зробити краще.

Наш сервіс є акредитованим агентом іноземних посольств (Київ, Україна). Ми гарантуємо найнижчі ціни на надання послуг у Києві та на території України. Якщо ви знайшли вартість послуг дешевше ніж у нас, ми запропонуємо вартість ще дешевше.

 

Шенгенська віза з нами – це просто!

 

Наша гаряча лінія (Київ, Україна):
0443628445
0686074919